İlana Bakınız!

teddybal

Scottish Fold cinsi bir kedinin başına gelenlere bakın, yazık günah değil mi bu masuma.. Sahiplendirilen yerlerden geri dönüyormuş hasta diye.. Başkalarının hatasının bedelini o ödüyor ne yazık ki, reva mı bu?!
Umarım bundan sonraki ömrü onu seven acısını dindirmeye çalışan insanlarla olur.

https://sosyal.petlebi.com/kedi-sahiplenme/468567-9-aylik-sanssiz-kizimiza-acil-yuva-lutfen-aciklamayi-okumadan-yazmayin

11 CEVAP

simbakedi

foldlar hasta değildir diyenlere güzel örnek olur. ama gelir şimdi britishle çiftleşirse hastalık olmaz diyenlerr

Venusselin

görüşmeye gideceğim kliniğe, umarım çocuk da beni sever :)

Venusselin

trifane özelden konuşuyoruz şuan, uygun görürlerse beni sahipleneceğim :)

Trifane

Ah kuzum... Bana verin ben bakarım. İstanbul dışına gönderirler mi ?

Trifane

Venüsselin siz İstanbul da misiniz? Çocuğu sahipleneceksen8z çok sewinirim. Değilse bana yazın lütfen. Eğer il dışı kabul ederlerse bende talip olurum. Yahut İstanbul da kuzenlere bilgi veririm. Yazık hasta diye evsiz kalmadın bu çocuk. Benim kız da böyle terkedilmisti kalp hastası diye 5 ev değiştirmiş. Ben öyle sahiplendim Tarcin hanımı.

Trifane

Cok sevindim:)

Trifane

Yaaa çok sevindim:) umarım uzun yıllarınız olur. Güzel insanlar iyiki varlar.. cok guzel bir cocuk.

beyzathemoc1

Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zamannn tüyü kadar ömrü olsun

teddybal

Keşke başlığa scottish fold yazsaydım, sorularda aratan olursa ders olurdu düşünemedim.. Bunu şikayet edip yeniden paylaşın isterseniz. İyi geceler herkese.

Venusselin

ben sahiplenmek için yazacağım sabah, benim köpeğimde bile eklem sorunu yüzünden çok çekerken bu evlat nabsın. cins diye alıyorlar zor geliyor. kıyamam çocuğa :(

teddybal

@Venusselin yaa çok sevindim iyi ki paylaştım o zaman, umarım sizinle çok mutlu olur🤍