Kedimin Cildindeki Sorun Ne

vodootrela

Merhabalar birkaç gündür kedimin cildinde bu şekilde yaralar çıkmaya başladı. Sürekli kendi mamasını yiyor mamasından olmadığına eminim. Ne gibi bir hastalık olabilir? Veterinere de karlı havalardan dolayı gidemedim. Gidene kadar ne kullanabilirim? Şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

arifetan

Emin değilim ama mantar olabilir . Ne gibi bir ilaç kullanılır bilmiyorum ama size bir sayfa önerebilirim soru sorarsanız cevap verme ihtimali yüksek bu konularda da oldukça bilgili instagram adı humuslublog yazarsanız illaki bir geri dönüş alırsınız.

beyzathemoc1

Nano sprey iyi gelir ya da crystalin veya dr animal olabilir kendi sitelerinden alın

Seneca

Buradan bir şey söylemek zor ama mantara benzemiyor. Bu daha kanlı görünüyor ve epey büyümüş. Mantar birden bire ortaya çıkmaz, giderek yayılan bir şey. Batikonla temizleyin, steril tutmaya çalışın. Batikon, mantar olsa da olmasa da iyi gelecektir. Eğer mantarsa da Ketoral krem, İmpetex kullanabilirsiniz ama emin olmadan kullanmayın. Belirtilerine bakmakta da fayda var. Mantar olduğunu düşünüyorsanız bu konuda epey tecrübeli biri olarak yardım etmek isterim :) Çok geçmiş olsun

Egzama ya da mantar olabilir. Vete gitmeniz lazım