Akvaryumu Olanlardan Yardım Lütfen

Veranifer

Daha önce hiç deniz canlısı bakmamıştım. Kaplumbağam var şimdi ama mesele şu her hafta akvaryumun camlarını kazımak zorunda kalıyorum suyun sertliğinden oluyor sanırım tüm camlar bembeyaz sert bir tabakayla kaplanıyor. Ama kabuğu sağlıklı olsun diye de kalsiyum taşı atmakdan da vazgeçemiyorum. Bunu azaltacak bir şey var mı?

2 CEVAP

Venusselin

içine dalga mekanizması koymayı denediniz mi? az çok engeller camlarda birikimi

Veranifer

Hmm kafa motoru mu onlar? Önerebileceğiniz uygun fiyatlı varsa çok iyi olur.