Kısırlaşatırma Sonrasında Kedim Kısırlaştırlmış Mama Yemiyor Ve Sürülen İlaçları Yalıyor Ne Yapmalıy

9 aylık erkek kedimi dün kısırlaştırdım dün bir kere kustu oysaki yemek falan yedirmemiştim . Bu sabah yemek yedirdim ama kısırlaştırlmış mamayı beğenmedi alışması için yaş mamayla birlikte verdim sadece yaş mamayı yedi . Tuvaletinide yaptı . Ama sürekli uyuyor acı çekerek miyavlıyor ve tüylerine sürülen mavi antibiyotikleri yalıyor . Ne yapmalıyım . Veteriner her hangi bir ilaçta vermedi .

3 CEVAP

Palyaco

O bölgeyi yalamasina izin vermeyin 2 gün kuru mama yemek istemicek yasmama verin ama azar azar birden vermeyin kusmasin Elizabeth yakalık alıp takın 3 gün o bölgeyi yalamasini engeller

aslında yalamasında sorun yok diye biliyorum bizim hekimimiz sorun olmayacağını söylemişti eski mamasını verseydiniz biraz doktorumuz bize 1 hafta boyunca hormon hala kanında olacak demişti bu yüzden ilk 2 gün normal mamasını verin daha sonra geçiş şeklinde kısır mamaya geçin demişti

Jabbar

Eski maması fazla olmak üzere karıştırarak geçebilirsin