Evde Kedi İc-Dis Parazit Damla Uygulamasi

Badebostan

Merhaba ben 3 cocuk annesiyim, bu yuzden veteriner masrafim asiri yuksek. İc dis parazit uygulamasini hangi marka urun olarak secersem evde kendim yapabilirim? Bunu yapan ve kullandigi ilactan memnun olan varsa bana ismini ve satin alabilecegim yeri soyleyebilir mi? Tesekkur ederim

3 CEVAP

diablerose

stronghold

broadline

advantage multi

bunlar hem ic hem dış etkili ense damlalari. kaziklanmalar semtten semte degisiyor. daha az kaziklancaginiz bi semte gidip toptan almayi dusunebilirsiniz

Siyamask

Ense damlası uygulayacaksanız kiniklerde yapılan damlalar petshop ve internette satılmıyor diye biliyorum. Geçen de ense damlası araştırması yapmıştım. Petshopta satılanlarla klinikteliler arasında 10tl gibi bir fark var ve petshoptakiler pek etkili değilmiş. Öyle okudum:)

D-O

Ben veterinerimizde yaptirdigimizi aliyorum evde kendim yapiyorum. Bence siz de veterinerinizden alin, daha guvenilit