2 Aylık 650 Gram Kedi Bakımı

ovgulusoy

Pireli, ishal, kansız erkek bir yavru. 650 gram 2 aylık. Veteriner iç dış parazit, pire köpüklemesi, göz damlası yaptı. Bir çentik şu verdiği ishal ilacını kullanacağım. Daha ne yapmam lazım? Bugün sahiplendim. Evde yetişkin erkek kedim var.

5 CEVAP

Taycomisa

Bir araya getirmeyin bence aşılamaları tamamlanmadan hem alışma sürecini yavaş yavaş tamamlamış olursunuz hem de diğerine bir şey bulaşmaz, kendi kıyafetlerinize de dikkat edin bence diğer yavruya bir şey geçmesin. Yapılması gereken herşeyi yapmışsınız aslında, arada bir kulaklarına bakın ateşi var mı yok mu, viyo diye bir destek var durumunuz varsa o güzel bir ürün ishal için diafarm probiyotik var o da anında kesiyor yavruyu sıcak tutmaya çalışın aklıma gelenler bunlar sevgiler

pireler inanılmaz zayıflatıyor kediyi bende oğlumu bulduğumda zayıf ve inanılmaz pireliydi ama öyle böyle değil pirelerden kurtulduktan sonra ve kaliteli mamayla hemen toparlar maddi durumunuz iyiyse proplan önerebilirim şuan iki kediyle sizi zorlamazsa ayrıca ve tedavisi bitmeden diğer kedinizle bence de görüştürmeyin çünkü bulaşıcı olabilir ama emin olun şu dönem yani rahatsızlıkları bitince gerçekten çok güzel toparlar inanın bende bulduğum da 700 gramdı şuan 10 aylık 6 kilo sadece biraz sabır

ovgulusoy

Çok sağolun. En iyisini yapmak için çabalıyorum. Yarın veterinerini değiştireceğim. Evde kendim mamalar yaptım yedi sıpa. Hayırlısı olsun bakalım. Maddiyatımızın yettiği kadar…

Ozzey

Guncel

gece18

Bizde sizin kullandığınız probiyotiği kullanmıştık. Memnunuz. Gecmis olsun.