İnsandan Kediye Corona Virüs

Jeffroshum

Ailedeki herkes hasta eve temizliğe gelen ablanın testi pozitif çıkmış. Benimde dünden beri boğazım kuruyor. Ama corona ilk çıktığı zamanlar herkes bulaşmaz diye bildiği için hiç mesafe koymamıştım kedimle şimdi yine araştırdım ve bulaşabiliyormuş. Ne yapmalıyım gece beraber yatıyoruz tüm gün öpüp kokladım. Ne yapmalıyım

4 CEVAP

CalicoMia

Bizde covid atlattık fakat kendimize bulaşması. Bende korkmuştum baya bi suyuna polivit eklemiştim vitamin desteği vermiştim çok şükür birşey olmadı. Yapabileceğiniz en iyi şey soğuktan koruyup vitamin desteği vermeniz olacaktır hem kendinize hemde kendinize. Çok geçmiş olsun.

CalicoMia

Hem kedinize*

D-O

Ben arastirdigimda kedilere gecmedigi ya da gectiyse de hafif belirtilerle gecirdikleri yaziyordu.
Evde koronali sahipleri olan kedilere bakmislar ve kedilerde antikor gormusler, bu yuzden gecirdiklerini dusunmusler diye anladım okudugum yazidan.

Gecmis olsun!

Jeffroshum

Teşekkür ederim vitamin ve bağışıklık güçlendirici desteği vericem. Ve sizce yanında yatmaya devam edeyim mi yoksa ayrı mı yatayım