Kedi Göz Akıntısı

Kedim bugun ocağa cıktı ve sağ tarafındaki bıyıkları yandı. Ne yapmam gerekir?
İkinci sorum bu daha önemli gözleri yaşardığını gördüm özellikle bir gözü bunun sebebi ne olabilir
Bıyıgının yandıgı fotoğrafı paylastım

2 CEVAP

Novalizm

Bir şey olmaz merak etmeyin kendi kendine uzar tekrardan bir süre kuytu köşelere girmez afacan çünkü bıyık kedilerin dengesidir. Bir yere girmeden önce bıyıklar giriyorsa onlarda girer. Göz yaşarması belki bir anlık korku nedeniyle olabilir. Hâlâ devam ediyorsa eğer veteriner hekiminize whatsapp veya telefondan sorun isterseniz. Bu arada geçmiş olsun :)

Çok tşk