Kedimin Tuylerini Gunluk Taramama Ramen Duzensiz Ne Yapmaliyim

umut93

Scotish fold long hair 3 aylik

10 CEVAP

umut93

Tesekkur ederim bu arada

Cotontzu_Siri

Yavru olduğundandır o :)) uzadıkça düzelir. Tarak olarak ne tip birşey kullanıyorsunuz

umut93

Birtane normal su tel gibi olan ucu onunla hergun tariyorum 2 haftada birde formilatorle tariyorum

umut93

Tesekkur ederim peki bu tuyler nezaman yani yetiskin tuyleri tamamen cikar bide goz rengi tamamen nezaman belli olur

Cotontzu_Siri

Göz rengi değişmez diye tahmin ediyorum bundan sonra. Tüyleri 1-2 ay içinde düzelmeye başlar.

Cotontzu_Siri

Yumuşaklığında, dökülmesinde, parlaklığında problem var mı? Bu arada ben highland foldlara bayılıyorum ya :)

umut93

Valla parlakligi ve yumusakligida cok iyi ama boyle duzensiz duruyo gibi bazi yerleri kabarik duruyor ilk defa kedi besliyorum sizlerin yardimi iyi biseyler yapmak istiyorum

umut93

Valla parlakligi ve yumusakligida cok iyi ama boyle duzensiz duruyo gibi bazi yerleri kabarik duruyor ilk defa kedi besliyorum sizlerin yardimi iyi biseyler yapmak istiyorum

Cotontzu_Siri

Gayet iyi bir uygulama. Yavru olduğundandır diye düşünüyorum.

KedimVar

Yavru olduğu için tüyleri düzensiz olabilir, bir de uzun tüylü olduğu için öyle duruyor olabilir.