Tüylerine Yağlı Eliyle Dokunmuş

1kivircik

Sisiden sonra pamuğu sahiplendim pamuk 3aylık bir yaramaz bugün mutfakta tezgaha atlayınca yemek yapan annemde yağlı eliyle dokunmu tüylerinde hep yağ var yağın bir zararı dokunur mu? Zehirleme falan yapmaz değil mi?

3 CEVAP

NorthNight

Zehirlemez ama çok yoğun miktardaysa yalayıp kendini temizlediğinde biraz kakasını etkileyebilir.

beyzathemoc1

Başınız sağolsun sizi o kadar iyi anlıyorum ki :(( çok fazlaysa ıslak bi bezle silin bir şey olmaz o kadardan zarar vermesi için düzenli olarak yoğun yağ tüketmesi lazım

1kivircik

Çok teşekkür ederim diğer kedim öldüğü için çok tedirginim.