Ne Kadar Kefir Verebilirim?

Simsimsim

Kedim 12 gündür ishal ve doktorumuz kefir ver dedi. ben de sabah akşam olmak üzere vermeye başladım
2.5 yemek kaşığı akşam , 2.5 yemek kaşığı sabah veriyorum. zararlı mıdır? kefir laktozlu büyük ihtimalle.

3 CEVAP

Ozzey

Merhaba

Alttaki linkten daha onceki yazilara bakabilirsin.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap?q=Kefir

Net bilgim yok bir sey diyemiyorum. ama yazilarda faydali bilgi var.

CapKek

kefir bir çeşit probiyotiktir. laktozsuz olanından verebılırsınız. ishale ve kabızlıga ıyı gelır. çok asırı kaçmadan kullanabılırsınız.

Ozzey

Kefisinin gecmeyen ishali var