Kedim Hep Sert Soğuk Yerlere Yatıyo

edy

o kadar yatak minder almama rağmen geldiğinden beri fayans parke mermer gibi soğuk sert yerlere yatıyo yatağa koltuğa bile yatmıyo ben kaldırıyorum koyuyorum 2dk sonra kalkıp yere yatıyo üşütücek bu gidişle ne yapmak lazım

8 CEVAP

ayseeny

Bizimkide sürekli mermerde koridorda hayvanı görmeyip üzerine basıcaz bir gün diye korkuyoruz :) yatağında asla yatmadı, canı isterse yanımıza geliyor. Kediler başına buyruk hayvanlar nerede mutluysa bırakın orada olsun

edy

istediği yerde yatsın ama soğuk yere niye yatıyo anlamıyorum havalarda soğudu

Duman11

Yeniyse normaldir alışma süreci

Mervehhhhhh

Benim kedim de 1 yaşında ve hep sert yerlere yatıyor koltuğa koyuyorum o yine yere yatıyor kediler özgür canlılardır canı nerede yatmak isterse orda yatar

KedimVar

Sıcaklıyorsa öyle yapması normal. En çok yattığı yere koyarsanız yatağını yatağına yatmaya alışacaktır.

edy

yeni değil.yatağınıda koyuyorum minderinide koyuyorum üşütcek hiç alışmıyo

XxBulut

benimki de öyle bile bile betona yatıyor.Akşamları yanımda yatırıyorum bazen yatırmadığımda da minderini yere koyuyorum yatıyor

Merhaba
Kediniz uzun tüylü sanırım fotoraftan gördüğüm kadarı ile serinlemek için yatıyordur. Siz yinede olduğu yere yatağını koyun o canı istediğinde yatar zaten benimkide aynı :) önemli olan gece kaldığı yerde camın çok açık olmaması malum artık havalar serinledi dikkat etmek gerekir