Kedim Ne İstiyor

stellabennett

evde dolanıyor ve miyavlıyor sonra bana geliyor yine miyavlıyor sonra kuyruğunu dikip mırlıyor kendini sevdirmek ve oyun oynamak mı istiyor yoksa başka bir şey mi

9 CEVAP

bellaarthi

kaç aylık dişi mi erkek mi

blue_hpood

kısır mı?

pablopicasso

Bizde de durum aynı özellikle sabahları ve gün içinde uyanınca oynamalara doyamıyor

Erkek ve kısır ama

pablopicasso

Bizde de durum aynı özellikle sabahları ve gün içinde uyanınca oynamalara doyamıyor

Erkek ve kısır ama

stellabennett

4 aylık dişi

bellaarthi

belki bir ağrısı vardır veterinere sordunuz mu

pablopicasso

#stellabennett

Kumu, suyu ve mama kabını kontrol edin. Pablo hepsinde değişim istediğinde söylenir. Rutinleri var misal. Atladınız mı söylenir.

Palyaco

4 aylık oyun oynamayı severler

blue_hpood

muhtemelen oyun oynamak veya yemek istiyor. biraz seyrek görülse de kızgınlığa girmiş de olabilir.