Kedim Su İçin Ağlıyor

sconnie

arkadaşlar yarın kısırlaştıracağımız için suyunu mamasını kaldırdım ağlayıp duruyor onların olduğu yere bakıyor mutfağa gidiyor napayım ben şimdi mama yedi su içti öyle kaldırdım ama yine susadı herhalde unutması için oynatsam iyice susar içim gitti şu an

8 CEVAP

Renklipati

Bizimde gece 12 de kaldır demişti mamasını, suyu dursun demişti suyunu kaldırmadım,operasyon saatine 4 saat kala suyunu kaldır demişti, Allaha şükür bisey olmadan geçti gitti.biraz su icmesinden zarar gelmez gelseydi bizim veteriner den kesinlikle verme derdi..şimdiden çok geçmiş olsun

Palyaco

Cok az su verebilirsiniz sıkıntı olmaz

sconnie

biraz su vermek zorunda kaldım elinden şekeri alınmış bebek gibi ağlıyordu artık yarın veterinere söylerim yapacak bir şey yok

beyzathemoc1

Onun iyiliği için sabretmesi lazım bir gece dikkatini dağıtın ilgilenin ama yormayın oyun oynatmayın acıkmasın susamasın

sconnie

@beyzathemoc1 su verdim yarın veterinere söyleyeceğim çok kötü ağlıyordu olmadı 1 saat daha bekleriz operasyon için

beyzathemoc1

Çok az sudan zarar edeceğini sanmam abim kapıyı yanlışlıkla açmıştı ve hera birkaç tane mama yemişti veterinerimiz sorun olmaz demişti Çok şükür olmadı da umarım sizinki de güzel geçer

sconnie

teşekkürler ve umarım

aslihan_e

Profil fotoğrafındaki bakışını görünce su için ağladığını hayal ettim... Kıyamam, çok masum duruyor. 😍