!!Acıl!! Sokakta 1-2 Haftalık Kedi Buldum!

Bugün sabah ablam sokaktan elim kadar küçücük bir yabru getirdi. Çok titriyordu, oldukça kirliydi gözleri tamamen çapak ve kirdi. Hemen alıp veterinere götürdüm. Gözlerine bir virüs bulaşmış ve hayvanlar arasında çok bulaşıcıymış. Kedinle aynı evde kalmasın dedi. Tedavisini yaptık bir de reçete tarzı bir şey yazdı. Bana göz damlasini günde üç defa vereceksin antibiyotiğini de günde bir defa dedi. Eve gelince bir baktım şırınga dışında posette göz temizleme losyonundan başka hiçbir sey yok. O reçete tarzı şeyi de bana vermişti. Biyerden gidip almam mı lazım ilaçları yoksa veterinerim koymayı mi unuttu? Çok acil lütfen cevaplarınızi bekliyorum...

4 CEVAP

Insan ilaciymis bunlar. Eczaneye gidip almam gerekiyormus. :)

Toscana

Bende kullanmıştım kızıma inşAllah iyilrşir Allah şifa versin çok ağır vakkakarda iğne yapıyolar gözleri ne durumda görebiliyordur inşAllah

Hastalığı çok ağırdı sürekli mama arıyordu. Evde bir tane daha kedimiz var ona buluşacak diye çok korktuk. Bu sabah hayvan barınağına bıraktık. Bakacak maddi gücümüz yok ne yazık ki. Ama veteriner gözlerinde hasar kalabilir demişti.

Toscana

Benimde gözleri görmeyen bi oğlum var bulut bir gözü alınfı diğer gözü ışugı görüyor yeni yeni herzaman mutlu herzaman mırıl mırıl bizde zorlandık 2 tane olunca çok kötü durumdaydı veterinerşmiz sagolsun çok yardımcı oldu amiliyatını ysptı 9 gun baktı antibiogik tedavisi yaptı 1 aşısı kaldı onuda haftaya yapılcak biticek inş gözlerine ilaç kullanıyoruz surekli inşAllah görür