Kedi Seyahat Çantası

teddybal

Arkadaşlar bir süredir kumaş seyahat çantası araştırdığım için sanırım Youtube algoritması karşıma bunu çıkardı. Ve bir miktar kıskandım.. :) Şu videodaki çantaya bakın ya nasıl güzel, Türkiye'de var mı böyle bir şey, olsa da aşırı pahalı olur alınmaz herhalde değil mi?

Videoyu izlemek istemeyenler için markanın sitesini de koydum.

https://vetreskanyc.com/products/bubble-luggage-watermelon

https://youtu.be/LqHdgEE7c4Q

7 CEVAP

blue_hpood

görüntü olarak güzel fakat bir kedi için pek konforlu görünmüyor. yine de keşke bunu parasına bakıp söylemiyor olsaydık..

teddybal

Ben bunu alsam kedilerimi göğüs tasması ile orman/koru tarzi bir yerde yürüyüşe çıkarmak için arabamdan indiğinde 10dk kadar kullanırım, videodaki gibi. Uçakta, otobüste dayanır bir şey olmadığı çok bariz zaten, yürüyüş çantası bu. Ki sizinle de konuşmuştuk kaliteli ve dayanaklı bir çanta aradığımı biliyorsunuz. Bu çanta Türkiye'ye 2000tl'den aşağı gelmez, onu da vermem çünkü ihtiyaç değil lüks, ama o 2000'e ihtiyaçları olan kaliteli bir eşyayı alırım ya da sokak kedilerine onlarca kilo mama alabilirim. Yani kedilerimin konforu sağlığı sağlansın yeter, lüksü olmasa da olur. İkisini de yapabilen alsın ama, öyle ne güzel olur :)

blue_hpood

keşke parasına bakmadan konuşabilsek bunları:)

bellaarthi

ay çok güzel bir çanta ama aşırı pahalı

bellaarthi

coğrafyanın kader olduğunu yine anladım tşkrlr smwndkemf

CapKek

bizde buna benzer birşey kulanıyoruz. çok memnunum💥
Kedi Köpek Çekçekli Kale Valizi Mor Çiçek Se pe ti ne yazarsanız çıkar.

Palyaco

Masallah tosuncuk zor sığıyor ama cok guzel bir ürün tabi turkiyede 500 1000 tl arası gelse bile o fiyata satarlar