Kedi Balkon Filesiii

bellaarthi

arkadaşlar kedimi sahipleneli 1 ay oluyor 3.katta oturuyoruz yaz geliyor balkon kapıları illaki açılacak düşer diye tedirginim ama komşularımız 3.kattan düşse bir şey olmaz yaptırmasanızda olur diyo asla bu riski almam yaptırıcam siz yaptırdınız mı memnun musunuz çıkarıp takılıyor mu bu file sağlam mı ölçüleri nasıl

14 CEVAP

CapKek

balık avı malzemesı satan yerlerde serpme filesi var metresı 10 tl idi ben aldım yazın kendım gerdım balkona. aralıklı çiviler caktım. üstüne agı gerdım. hatta 1 metre ağ 3.5 metre esnıyor. hem cok güzel oluyor hemde ucuza geliyor.

simbakedi

biz sineklik yaptirdik. eski sinekligimiz vardi ama altindan kafasini sokup atlayabilirdi hem de saglam degildi. kedi sinekligi yaptirdik. iceri dogru aciliyor ve kilidi var. sineklikten daha memnunuz biz iki islevli oldugu icin. 3. kat zaten diyenler 1. katta otursa cocuklarini balkonda birakirlar mi acaba. ne sacma mantik gercekten siz dakin acaba mi demeyin dogruyu yapin🙏🏻

beyzathemoc1

Kesinlikle yaptırmalısınız ben kedi filesi aldım küçük kancalar taktım her yere fileyi de ona geçirdim lazimbana sitesindej aldım kancaları onlar yolladı 2 yıldır kullanıyorum sağlam

gece18

1 hafta önce annemin arkadaşının kızının kedisi 3 kattan düştü. Arka ayakları ve ön patileri full kırıldı. Ankaraya sevk ettiler ameliyat için. Yani diyeceğim o ki almalısınız.

bellaarthi

yaptırıcaz o kesinde nasıl yaptırmam lazım sağlam mı falan diye sorguluyorum çok kötü olmuş umarım iyileşir

bellaarthi

capkek oha çok mantıklı evet bu da iyi olabilir

blue_hpood

siz komşularınızın zırvalarını dinlemeyin. insanlar hayvanların da canlı olduğunu unutuyor ara sıra. ben nalbur tarzı bir yerden, yeşil, sağlam bir balıkçı ağı aldım. aşırı sağlam oldu. kancalarla monte ettik. böyle bir yaptırabilirsiniz. suzionline instagram hesabına bi göz atın derim.

CapKek

@bellaarthi evet ben o şekilde yaptım. çok sağlam ve görüntüsüde cok güzel :))) en önemlisi aynı iş 4/1 fiyatına 😉😉

NorthNight

Saçmalamışlar, nasıl düşeceği belli değilki öyle bir ters düşerki birinci katta bile zarar görebilir.
Bizde 3.katta oturuyoruz, yaşadığımız yer çok rüzgarlı balkonu kullanamıyoruz zaten ve çok sinekli bi bölge biz kış sonu sineklik yaptıracağız. (File taktırsak bile bizler içinde sineklik şart, kiralık evede ikisini birden yaptırma maliyetine girmek istemedik)
Şuan zaten hiç açılmıyor diye yaptırmadık. Diğer camlardada küçük bi oğlum olduğu için güvenlik kilidi var açsak bile 2-3 cm aralıkla açılıyor.
Sineklik tercih edersenizde sürgü kilitli yaptırın itilince hemen açılmasın, ve tırnaklamayla yırtılmayacak ürünleri tercih edin. Bi balkon kapısı ortalama 150₺ ye mal oluyor dendi bize.

bellaarthi

her şeyin en ucuzunu bulmamız lazım maalesef yapacak bir şey yok mdkdmfıf

bellaarthi

elbette yaptırıcam düşme tehlikesi var pencerelere de dışarı doğru açılan sineklik yaptırmıştık değiştiricez onları da ölçüleri nasıl

Novalizm

Pencerelere ne taktınız acaba bizde pencereyi korunaklı hale getirmek istiyoruz. Dışa değil de içe doğru sineklik var mı ve sağlam olur mu?

blue_hpood

Novalizm vasistas cam koruması da var. artı, kilitli çelik sineklik de var. suzionline instagram sayfasında bol örnek görebilirsiniz, ben de oradan inceledim.

beyzathemoc1

Biz camlar için pimapenciye kendi filemizi verdik bununla sineklik yapar mısınız dedik yaptılar ondan kullanıyoruz zamanında camın tanesini 50tlden yaptırdık şimdi 150 olmuş... yuh dedim ama yapacak bir şey yok taşınsak bile götürcez sineklikleri fowpxnwkjf normal sinekliğe güvenmiyorum çelikler de pahalı