Hangi Mamayı Tercih Etmeliyim?

Merhaba herkese, 7.6 kilo maltese terrierim var. Şu andaki proplan yetişkin somonlu köpek maması kullanıyoruz fakat hem tüyleri çok dökülüyor hem de mamayı iştahsız yiyor köpeğim. N&D ve Brit Care köpek mamalarından hangisine geçmeliyiz tavsiyesi olan var mı? Brit Care yetişkin somonlu ve patates aromalı kullanan var mı acaba?

1 CEVAP

beyzathemoc1

İkisi de aşağı yukarı içerik olarak aynı bence ikisinden de küçük paket alın hangisini severse ve hangisi iyi gelirse onu kullanın