Ne Sıklıkta Malt Kullanıyorsunuz

Biz maltı çok kullanıyoruz ama bu aralar sadece aşı zamanı kullananlar var sizce ne sıklıkta kullanmalıyız

14 CEVAP

beyzathemoc1

@teddybal ben bolovia deneyeceğim ayda sadece 1 hafta falan veriyormuşsun ve tüm ay koruyormuş

beyzathemoc1

Tüyü uzunsa her gün değilse haftqda 3-4 yeter bizimkiler sadece pahalı maltları seviyor ben de pahalı alamadım bu sıralar mama vs almaktan sevmedikleri için zorla verdiğimden haftada 2 kere veriyorum ama sevseler 5 kere veririm

Palyaco

2 günde 4 cm veriyorum ideali bu

Palyaco

Bizimkide gimcat cok seviyordu diğerleri yemiyordu Beyza dr natures bir dene aynı gimcat gibi fiyat uygun

simbakedi

ben 2-3 günde bir 2-3 cm veriyorum, tüyleri uzun olmadığı için yetiyor. aşı zamanı ile maltın kullanımı arasında hiçbir bağlantı yok. kedi kendini aşı olmadan da yalıyor çünkü :D uzun tüylü değilse size de böyle öneririm, yetip yetmediğini kakasından anlarsınız.

beyzathemoc1

Hera gimcat hariç hiçbir maltı yemiyor severek beaphar biopet zoovital vetsplus denedim ama hiçbirini sevmedi :(( çok pis

teddybal

@beyzathemoc1 bolovia hiç duymamıştım mantıklı geldi kullanıp ara verme olayı, mutlaka bakacağım teşekkür ederim

beyzathemoc1

Veterinerler ameliyat gerektiren durumlarda kullanıyormuş bazen ameliyatsız çözüm olduğu olmuş baya kuvvetli o yüzden aralıklı kullanılıyo malt sevmeyen kedilerde kolaylık oluyormuş kullanınca petlebide başlık açacağım deneyimimle ilgili de pahalı biraz 170 200 arası bi fiyatı var :(

teddybal

@beyazthemoc1: "Hera gimcat hariç hiçbir maltı yemiyor severek beaphar biopet zoovital vetsplus denedim ama hiçbirini sevmedi :(( çok pis"

Benim seçici kedim de aynı durumda malesef, biofeline denedim bugün beğenmedi, vet's plus'ı da beğenmedi, gimcat'te sorun yoktu, zorla da yediremiyorum ben; gimcat multivitamin de aynı şekilde oldu, onu da severdi bitti diye vitamini de biofeline aldım ama asla yemiyor pişman oldum, haftada iki gün yaş mama veriyorum ona vitamin karıştırıyorum içinde yemiş oluyor ama aynı gün malt'ı da karıştırsam fazla olur, mecbur gimcat'te geri döneceğiz :(

NorthNight

Hergün bir nohut kadar yada 2 cm civarı veriyorum.

bellaarthi

ben haftada 2 kullanıyorum ishal oluyor bazen

Bulutscot

Arkadaşlar trixienin maltına benim kedim bayılıyor kullanmak isteyen seçici kediniz varsa öneririm hatta maltı gördüğünde mırlıyor o kadar çok seviyor

Jeffroshum

Her gün fındık tanesi kadar

Hergün fındık tanesi kadar veriyorum yemek için deliriyor ben de üzülüyorum veriyorum