Ev Yemeği Kahvaltı

msfkaya

Kedimiz kahvaltı masasına yemek masasına gelip bişeyler yemek istiyor uzaklaştıramıyoruz mecburen odaya kapatıyoruz yemek tattıranınız var mı

8 CEVAP

simbakedi

ben kahvaltıda haftada 2-3 kere yumurta sarısı veriyorum, kendisi de çok seviyor ama bu masadan bir şeyler istemesine engel olmuyor maalesef. merak sadece. biliyorum ki kedim peynir yemeyecek, uzandığı zaman peyniri koklatıyorum kendi sevmeyip gidiyor zaten. arada zeytini yıkayıp çekirdeğini çıkarıp da veriyoruz. kapıyı kapattığımızda çok ağlıyor kıyamıyoruz o yüzden :)

Palyaco

Kahvaltı masası meraktan geliyorlar hiçbirine donuzmaz sadece zeytinde dikkat edin onun kokusunu bile alsa gelir masaya yalamak ister sakın yalatmayin tuz oranından dolayi

aslihan_e

Benim babam onlara peynir ve yumurta yediriyor her gün. Peynir ancak kaliteliyse yerler, marketten alınan peyniri beğenmezler. Biz peynir alınca önce kedilere koklatıyoruz yerse gerçek peynir olduğunu anlıyoruz. Piyada katkı maddesiyle yapılanlar kol geziyor. Zeytini bu güne kadar hiçbir kedimiz koklamadı bile, zeytin seven kedileri ilginç buluyorum.

beyzathemoc1

Tuzsuz ve yağsız peynir zeytin verilebilir yumurta sarısı faydalı zaten yağda yumurta da çok az tadımlık olabilir ama az olsun

MMiamu01

Kedim her kahvaltı masasına oturduğumda yanıma geliyor bende kahvaltiyi hazırlarken ona da birşeyler hazırlamaya başladim . Siyah zeytini çok seviyor yıkıyorum yağı ve tuzu gitsin diye onu deneyebilirsiniz.veya çok olmamak şartıyla peynir verebilirsiniz az tuzlu

BurcuBakirhan

Benim kedilerimde tam bir zeytin bağımlısı fakat üstteki bir yorumda tuz oranına dikkat çekilmiş hic düşünmemiştim teşekkürler. Daha dikkat ederim artık

Palyaco

Tuz orani en dikkat edilmesi gereken zeytinde bolca var ve zeytin kokusu kedileri cez beder yalatmayin sakin

teddybal

Kedi başına nohut kadar peynir ve 4'te 1 haşlanmış yumurta veriyorum her sabah. Tuzlu peynir vermiyorum lor ya da light beyaz peynir tuzsuz geliyor tat olarak bana, onlardan veriyorum. Bacağıma yapışıp gözünün içine bakarak mav mav diye ağlıyorlar resmen, mama tabaklari da dolu üstelik.. Bu arada asıl istedikleri şey ekmek (ama vermiyorum) bunu da şöyle anladım masadan kalkan biri olursa yerine oturup ekmeğe uzanıyorlar direkt ayrıca yere ekmek kırıntısı düşerse çöpçü balığı gibi kapiyorlar hemen :/