Kedilerin Karakteri

asli

Merhabalar 1-2 yerde okumuştum kediler insanları büyük kediler olarak görüyor diye acaba doğru mudur? ayrıca kedilerin kendi ssahiplerini seçtiği ev ortamında sadece 1 kişiyi sahip oldukları gördükleri söyleniyor sizin kedinizde durum nedir ??

3 CEVAP

goksu

Ayni seyi ben de okudum ama dogrulugundan supheliyim, bence farkli bi canli turu oldugumuzu anliyorlardir mutlaka :D benim kedim evdeki herkese kafasinda bi rol bicmis durumda mesela benimle oyun oynar agzinda topuyla gelir, babami cok sever onun kucaginda saatlerce yatip gozlerini gozlerine dikerek mirlar. Tek sahibi olarak onu mu goruyor bi fikrim yok eve gelen herkesle ilgilenir ama en sevdigi insan acik ara o mesela, o kesin yani :D kedilerin insanlari sahipleri olarak gordugunden de supheliyim genelde kendi bildiklerini okuyorlar gibi

Tek yasadigim icin bilemiyorum o durumu :)
fakat bazen kendisini benim "kedi" halim oldugunu düsünüyorum.
Huyu suyu cogu zaman benim gibi. bu yuzden de bazen katlanamiyorum kedime :D

PetlebiAlisveris

Bizim ki sadece annemin lafını dinler geri kalan kimseyi sallamaz evde. Kendi annesi sanıyor diye düşünüyoruz