Köpeğim Kablo Kemiriyor.

burakgoksinn

2 yaşında pincsher köpeğim var doğduğundan beri benimle bu sene şehir dışına çıkmak zorunda olduğum zamanlar oluyor ailem bakıyor ama ailem evde olmadığı zamanlar yalnız kalınca benim internet kablomu kemiriyor kardeşiminkine zarar vermiyor sadece benim kablomu koparıyor duvara monte olmasına rağmen 5 kere kablo değiştirdim artık yıldım bu huyundan vazgeçirebilir miyim ?

1 CEVAP

blue_hpood

kral köpek ailesi’ni takip edin. youtube üzerinden videolarına erişebilirsiniz.