Kısır Kedi Maması Önerisi

Buketdur

Kedim 2 hafta önce kısırlaştırdım nd tavuklu narlı manasına geçiş yaptık ishali hiç geçmiyor başka mamaya geçmek istiyorum öneriniz varsa paylaşırmısınız proplanda ishal yapıyor onun haricinde

5 CEVAP

Ooer

Orta segment olarak ProChoice
Yüksek segment arıyorsanız Hills

Ben mystic kısır balıklı mama kullanıyorum ama bi üst segmente geçmek istiyorum prochoice kısır karidesli mama nasıldır?

Ozzey

Merhaba
Ben royal cain kullaniyorum 1 ay denedim prochoice ile karistirarak ona gecmeyi de benimki basta sevdi istahli yedi. Sonra birakti. Simdi royale geri donduk tamamen

Palyaco

Exclusion yada bozita natures verty kisir mamada bunlar en iyilerden

simbakedi

düşük tahıllı olarak sanabelle (indoor) ve exclusion olabilir. bütçeniz biraz daha varsa mera ya da natures variety olabilir. bozita da tahılsızlarda ekonomik ve güzel bir seçenektir