Sizce Bu Köpeğin Cinsi Irkı Nedir Yasaklımı Değil Mi Kimse Bilmiyor

Hedi

Şantiye deposunda baktığım sokağa atılan bu çocuğun ırkı cinsi hakkında bilgisi olan varmı yasaklı mı değil mi yardımcı olursanız sevinirim sizce nedir

2 CEVAP

Burakumur

Staff ve prese canario kirmasina benziyor staff dan dolayı yasal değil

Hedi

Teşekkür ederim presa canario melezmiş kısırlaştı çip takıldı canario yasak değilmiş galiba vetetiner öyle söyledi