Kedimle Birlikte Uyuyamiyorum

Mia_Damla

Kedimle birlikte yatamıyorum. Hayalim oydu bi kedi sahibi olunca ama işte 3 4 kere yattim onunla ama ayağım disarda olunca direk ısıtıyor uykumdan sicriyarak uyanıyorum haliyle onunla birlikte uyumak istiyorum ne yapabilirim ?

9 CEVAP

KedimVar

Can yakmayla alakası yok. Oyun oynamak için yapıyorlar. Benimki de ayağım yorganın altında kıpırdasa hemen üzerine atlıyor, ısırıyor. Belki biraz tuhaf gelecek ama ben avlanma içgüdüsüyle yaptıklarını düşünüyorum.

miasugok

Uyurken dikkatli dönüyorum lafı beni baya güldürdü :) hangi bilinçle yapıyor olcay bey bunu acaba :) uyurken farkındalığımız kapalı malum:) ama kesin olcay beyinki açıktır tıp kurallarına aykırı bi şekilde:))

Ben kedinizin canını yaktığınızı düşünmüyorum. Romeo da ayaklrım battaniyenin içindeyse ısırıyor, dışındaysa dokunmuyor. Huy işte. Eğer kediniz ayaklarınız battaniyenin dışındayken ısırıyorsa ayaklarınızı içine alın o zaman battaniyenin. Nolur direnin, inanın deyecek buna.

Benim kedim de böyle yapıyordu ama artık alıştı heralde beraber uyuyabiliyoruz ama uyumak istemeyince uyumuyor oynamak istiyor işte yapcak bir şey yok

Mia_Damla

Hiç kımıldamam ben jdjdje gider uzakdan gelir ısirir öyle bi huyu var :d

miasugok

O kadar iyi anlıyorım ki çünkü romiş de öyle ne yazıkki :)) napalım öyle kabul ettik artık:)

Mia_Damla

Kışın neyse de yazın üstümü ortemicem ozaman bakalım napcam :d

miasugok

Hahah yaza kadar kocaman olur miacık büyür artık ısırmaz inşallah annesi:)

Anonymus827062

Neden ısırıyor ayağını biliyor musun? Uyku hali hayvanın farkında olmadan canını yakiyorsundur! Onun ayak ucunda her daim olabileceğini düşünerek dikkatli sekilde uyumalisin. Benim dört kedimden ikisi gelir ayak ucumu bırak battaniyenin altına girer uyur. Dönerken olabildiğince dikkatli dönüyorum uyurken. Böylece onlarda rahatsız olmuyor. Kovsanda yine geliyorlar:)))

Mia_Damla

Canını yaktığımı düşünmüyorum çok haraket eden biri değilim zaten beni anladığınz için saolun :)