Kedim Battaniye Yalıyor

pelnztrk

Kedimi aldığım günden beri yünlü battaniye yalıyor emiyor hırıldıyor aynı zamanda ve patilerini ileri geri masaj yapar gibi de ittiriyo daha sonra öyle uyuyor sizce neden olabilir.

9 CEVAP

simbakedi

annelerini erken kaybeden kediler böyle yumuşak yüzeylere emme hareketi yapıyorlar. travma bir nevi :D engellemeyin, streslerini de alıyormuş. benim kedim 1 yaşında hala yapıyor valla büyüdükçe azalıyor dediler ama kendi battaniyesini görünce hep yapıyor

Siyamask

Annesinden erken ayrılmış olabilir diyeceğim ama benimki sütten kesildikten sonra ayrıldığı halde sizin battaniyeye yaptığı hareketleri üstümde yapıyor :D tamamen anneye yönelik hareketler olduğunu düşünüyorum

simbakedi

allahım ya fotoğraf da cok da güzel :')

blue_hpood

hem yalıyor hem de sertçe ısırıyor, hırpalıyor, bayağı dövüşüyor benimki. sebebini çözemedim, çözebilen arkadaş varsa merak ediyorum.

Benim 3 yaşındaki kedim de emiyor. Koca danam çok seviyor polar battaniye. Çok tatlı sizin bebiş de yahu. Dudaklara bak yicem

bellaarthi

benimki de ısırıyor ayaklarıyla vuruyo tavşan gibi 🥰

Ozzey

Merhaba
Kardan dolayi yeni dogum yapan anneyi yavrulari aldim binaya
Anne yanlarinda olmasina ragmen polara yapiyor aynisi sapsiler. Normal merak etmeyin. Benim evdeki yapiyor arada 7 yasinda. :))

pelnztrk

Ohh iyi barii, ben apartmanda buldum bu bebişimi minicik bişeydi şimdi büyüdü tabi bende ona yordum araştırdım hiç engellemiyorum valla iyi geliyor ona üstümde yünlü bişey varsa üstümdekinide yalıyor 😆 valla tam şapşik o sırada enseden bi kaldırıyorum dili hala dışarıda sallanıyor çok cici oluyo

pelnztrk

Valla bir bizi ısırmasını bıraktıramadık :)