Kedi Kumu Önerisi (Pelet Hariç)

Siyamask

Memnun kaldığınız kedi kumu markası ?

8 CEVAP

CapKek

Vancat yada Rocat kedi kumu. İki üründe Vancat' a ait ikisindende cok memnunum. Marsilya Sabunlu kullanıyoruz

D-O

Reflex aktif karbonlu kullaniyorum koku yapmiyor topaklanmasi guzel birazcik tozutabiliyor ama diger kumlara gore fena degil. Oneririm

Ozzey

Merhaba vancat kedi kumu. Aktif karbonlusu daha iyiydi sanki. Suan pudralisini kullaniyoruz. Iyi.

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu tek gecerim

simbakedi

sandy kumdan memnunum baya. asla ayaklara yapışmıyor ve 0 toz. topaklanma da kötü demem asla. marsilya sabunlusunu beğenmemiştim, kokusu vs çok ağırdı ve sonlara doğru kumun topaklanması baya kötüleşti. şu an kokusuz gri paketi kullanıyoruz, 20 L doldurdum ve çok iyi gidiyor kum. öneririm kesinlikle

blue_hpood

pek çok denedim, hiçbirinden memnun kalamadım. açıkçası pelete geçmeyi düşünüyorum. bence bir araştırın, belki daha mantıklı gelebilir.

blue_hpood

bu arada, lindocat başta iyiydi, şu an advanced olanından başkasını tavsiye etmem.

MMiamu01

Magicsand kumdan çok memnunum