N&D Tavuklu Kitten

yaseminece

Aşamalı bir biçimde mama geçişi yapmaya çalısıyorum fakat 6 aylık oğlum kokluyor bırakıyor,zamanla alışır mı acaba?Genelde minnoşlar çok seviyorlar n&d danışmak istedim.

3 CEVAP

burcuelele

biz bu mamayı kullanıyoruz ve çok memnunuz. bence zamanla alışacaktır gayet güzel bir mama

ayseeny

Bizde bebekliğimizden beri n&d narlı balıklı kullanıyorduk çok ağır kokuyor maalesef ama bugün sığır etli ve yaban mersinli adult n&d ye geçtik, korktum başta yemez diye. Normalde mama değişimlerinde 1 hafta eski ve yeni mama karışık verilir hem alışsın hemde bağırsakları bozulmasın diye, ben direkt koydum yeni mamayı valla direkt yedi :) adult mama kitten a göre daha ucuz vede. Sizinkide severek yer umarım

yaseminece

???