Erkek Kedi Dişileştirme Ameliyatı

Tgckrks

Kedim bugün mesane tıkanıklığı sebebiyle dişileştirme ameliyatı oldu bu süreci atlatan başından geçen arkadaşlar bilgilendirebilir mı? Kaç günde evine döndü yara bakımı nasıldı? İyileşme süreci nasıldı? Sonrası nasıl ilerliyor ameliyat işe yarıyor mu?

9 CEVAP

Hoddie

ilk defa duydum.

Geçmiş Olsun.

Lavinia17

geçmiş olsun
öne çıkması için yazıyorum

Harin

İlk defa duydum çok geçmiş olsun

teddybal

Merhaba çok geçmiş olsun dişileştirme tabirini duymamıştım ama idrar yolları tıkalı ise üretrostomidir diye düşündüm kedinize yapılan işlem. Kedilerde üretrostomi ile ilgili bir video buldum, izleyin isterseniz. Tekrar çok geçmiş olsun.
https://youtu.be/NuCIgzmtNHo

Rabrk

Merhaba bi tanıdığımın kedisi aynı ameliyatı olmuştu sanırım bi 5 6 gün klinikte kalkıştı sonrasında kumumun kisişel hijyeninin çok dikkat edilmesi gerektiğini biliyorum enfeksiyon almaması için aynı zamanda özel mama ile ölçülü besleniyor onun dışında herhangi bi mama yemiyor. Çok geçmiş olsun biraz sancılı bi süreç :(

teddybal

Eski sorularda deneyimlerinden bahseden olmuş;
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap?q=Di%C5%9File%C5%9Ftirme

Tgckrks

Sağolun

Tgckrks

Çok teşekkür ederim

Tgckrks

Teşekkür ederim