Kedim Çok Hasta

Trabzonkedi

Arkadaşlar kedim 4 gündür hep yatiyor , hareketli olan kedi bir anda yatağa düştü ..takip ediyorum halsizlik , tüyleri diken diken duruyor. Pazartesine bekleyemeyecegim korkuyorum birşey olur diye.

Ne yapmam lazim. Hastalığını nasıl öğrenebilirim ?

4 CEVAP

Hoddie

öncelikle geçmiş olsun. açık vetenirlerler bulunabiliyor. yaşadığınız şehirde varmıdır yokmudur bilmiyorum. tuvaletini kontrol etmenizi öneririm yapıp yapmadığına. geçmiş olsun tekrardan.

Anonymus985465

Çoğu klinik pazar günleri de hizmet veriyor. 7/24 ve acil hizmet veren klinikler de var.
Sizin göremediğiniz tehliki bir durum olabilir
Kediler hastalıklarını saklamalarına rağmen, siz hasta olduğunu farkettiğinize göre beklemeden veterinere götürün.

Harin

Geçmiş olsun ama önceliğiniz bura değil klinik olmalıydı yanlış anlamayın ama biz direkt bilip çare olamayız pisinize

Ozzey

Merhaba gecms olsun. Acik olan veteriner olabiliyor. Ama trabzonda var midir bilemedim. Bulabilirseniz daha iyi olur. Bir gun uzun sure hastaysa gercekten daha kotulesebilir. Bunun disinda tuvaletini kontrol edin yapip yapmadigina. Derisini boynunda tutup cekin eger geri hemen iniyorsa su sorunu yok deri kaliyorsa yavas iniyorsa su icmemistir. Bayagi hastadir. Su icirmeye calisin. Islak mama alip verin. Gecmis olsun.