Kedim 2Gundur Yemiyor. Uyuyor. Karnina Dokunca Sinirli

Odis

Kedim sokak kedisi 1yil once sahiplendik bir yasini gecti.yemek yemiyor iki gundur hep uyuyor. Bizden uzakta yatiyor normalde karnina dokulmasini zaten sevmez ama korkuyorum.gozunu dahi cok az acabiliyor. Onceden yeme yiyordu kusmaya calisiyo gibiydi ama bisi cikarmiyordu. Egilip oksuruyo gibiydi sonrasinda bole bisi oldu yardimci olun

8 CEVAP

Madamorf

Fakülte var ise yaşadığınız yerde oranın veterinerine götürün özele göre daha az ücret alır zorlanmazsınız.

Odis

Oneriniz icin tesekkurler yarin ilk is gidicem

Cotontzu_Siri

Acil vet!

jansett

Bence de acilen veterinere götürmelisiniz. İç parazit olabilir mi acaba :/ Umarım çok iyi olur..

Odis

Tesekkurler insallah duzelir. De inanin param yok. Zatrn olsa buraya yazmam direk veterinere gotururum.. Ve biraz once lavaboda kan gordum odis lavaboyu actirir azicik ole su icer. Bi tek su icmisti. Yahu nabcam ben. Uzuluyorum hayvanada.

Cotontzu_Siri

Veterinere en kısa zamanda götürmezseniz yaşayamama ihtimali var maalesef

Odis

Anladim tesekkurler elimden geleni yapacagim

ayseeny

Beşiktaş ve şişli belediyelerinin hizmetleri çok iyi özellikle barınak hayvanlarına çok iyi bakıyorlar, isterseniz telefonla ulaşın belki sizede yardımcı olurlar. İnşAllah yavrucuk iyileşir çok geçmiş olsun