Balığım Yeme Gelmiyor Yem Yemiyor

blue_hoddle

▪ Merhaba ben cuma günü bir L144 cüce vatoz sahiplendim. (2-3cm civarlarında) balığım cumadan beri yem yemiyor hergün düzenli yem atıyorum fakat yemiyor. bir kenara çekiliyor filtrenin arkasında duruyor üstüne çıkıyor. petshop a sordum biraz alışması lazım korkmuştur dedi bununla ilgili ne düşünüyorsunuz. alışır mı ? yem yermi. ▪

✤ şimdiden teşekkürler.. ✤

10 CEVAP

Hoddie

yalnızsa korkuyor olabilir. yanına bir tane daha aynı boyutlarda cüce vatoz almanızı öneririm. filtre de yapışmayı seven balıklardır. belki bir hastalığı olabilir siz bence aldığınız yere bir sorun. umarım sıkıntı geçer.

blue_hoddle

yarın gidip yanına bir tane daha alıcağız. yerden yüksekte zaten. inşallah geçer.

Ozzey

Insallah duzelir. suyun ustunden cok bakilmaz benim bildigim baliga ondan dedim yuksekte olsun diye. :))

Ozzey

Merhaba
Yalniz mi yalnizsa iki tane alsaydiniz keske.

Ozzey

Alisir insallah bizimkiler her yerde dururdu filtre arkasi uzeri de dahil. Cok kalabalik olmayan sessiz bir odaya koyun bir de biraz yuksek bir yer olsa iyi olur.

blue_hoddle

inşallah teşekkürler ilginiz için.

Hoddie

bir şey daha diyeceğim balığınız hasta olabilir. korkmuş olabilir. veya yalnız hissediyor olabilir. korkusunu almak için büt.enizin yettiği kadar ona aynı boylarda bir arkadaş almanız. geçmiş olsun.

Hoddie

üste çıkması için geçmiş olsun tekrardan.

blue_hoddle

cevaplarınız için teşekkürler.

Geçmiş olsun:)