Kedim Sürekli Böyle Duruyor Bir Sorunu Olabilir Mi

zeynepbeyza

Kedim sürekli böyle oturuyor. Hasta olabilir mi ? Kediler neden böyle oturur?

7 CEVAP

Gimlihanim

Genel durumunda bir sorun yoksa normal diye düşünüyorum. Dışkılama, idrar, iştah vs takip ederseniz iyi olur.

Harin

Değil klasik kedi hareketi her an harekete hazırım diyor :)

Hoddie

normal bir kedi hareketi diye düşünüyorum.

aslihan_e

Hastayken de böyle otururlar ama sıkıldıklarında da böyle oturuyorlar, sağlıklıysa bıktım bu hayatın monotonluğundan oturuşu bu

gece18

Durumu nasıl? Genelde bu rulo köfte pozisyonunu hasta kediler yapar ağrıdan.

CalicoMinos

Ölen kedime çok benziyor 😳 aşı yaptırmaya gittiğinde genel muhane yaptırın.

zeynepbeyza

İştahı yerinde yemegini yiyor suyunu içiyor. Oyunda oynuyor bir sorunu yok gibi. Soğuktan yapıyor olabilir mi?