Sokaktaki Dostlarımıza Mama

Hoddie

Merhaba arkadaşlar. evimizin arkasında bol bol kedi oluyor genelde. onlar için nasıl bir mama önerirsiniz. uygun fiyatlı kaliteli vs.

6 CEVAP

Warriorsans

Şimdiye kadar denediğim mamalardan en çok sevdikleri micho oldu, şu ara mystic kullanıyorum içeriği güzel ve sokaktaki kedilerin artık tüyleri daha az dökülmeye başladı demekki iyi geliyor. Ama mystic çok pahalılaşmış ben aldığımda michodan daha ucuz diye alıyordum şimdi micho daha ucuz bu ay micho alıcaz sanırım yada mito da alabiliriz o da michonun bir alt segmenti gibi. Bunlar t e m i z m a m a sitesinde satılıyor.

Hoddie

cevaplarınız için çok teşekkürler hep görüyordum üzülüyordum.

Cennet29

Pahalı mamaların bile çoğu yetersiz ve içerikşeri meçhul. O yüzden uygun fiyat ve kalite yan yana gelemiyor 🥺 bende sokakta onlarcasına bakıyorum her ay 15 kg mama gidiyor. Ben mito marka kullanıyorum. *********.com dan

Palyaco

15 kg micho aldım çok seviyorlar önceden mystic alıyordum micho yu daha çok sevdiler iş yerinde baktığım 8 kedi var

teddybal

Eski sorularda sokak yazıp aratırsanız önceden sorulup yanıtlanmış baya bir soru var bu konuda, işinize yarar mutlaka.

MMiamu01

Ben sokak kedilerime Enjoy kullanıyorum yemeyen kedi yok