Kedimin Cinsi

ftmnrozgns

Merhaba arkadaşlar bu kedinin cinsi nedir aranızda bilen var mı?

4 CEVAP

Palyaco

Cok tatlı maşallah cihiccilla

teddybal

Chinchilla sanırım

melist35

chincilla falan değil, chincilla diye birşey yok zaten. bahsettikleri şey persian cinsi ama kedi persian değil. scottish straight longhair, rengi ise black silver ns22 (black silver tabby)

teddybal

Chincilla, İran kedilerinin bu renkte olanlarına söylenen bir ad. Scottish değildir çünkü burnu İran kedileri gibi basık ve kısa, yüz yapısı ve kulakları da Scottish'ten çok İran kedisine benziyor. Yine de kesin şudur budur diyemez kimse, annesi babası ne bilmiyoruz sonuçta.