3 Gün Tedavi Gördük, Kanaması Ne Zaman Gecer

Simsimsim

kedim kisirlastirma ameliyati sonrası mama değişikliginden ötürü ya da annemin verdiği 1 avuç çiğ et yüzünden 15 gündür ishal. mamadan diye ilk 7 gün flagly ve tavuk eti ile kakayi düzeltmeye çalıştık lakin 10. gününde kakasında kan görünce hemen veterinere götürdüm. o da 3 günlük bir tedavi uyguladi. evet kakası cooook sıvı idi şu an katilasti ama kakasında hala kan var. 10 günde iyileşir dedi doktorumuz. 3. gündeyiz tedavi sonrası. kaka karşılaşıyor. kanın gelme sebebi de bağırsaklarını sıyırıp atmış dedi uzun süre ishal olduğu için. tedavi için de biz çiğ etten ötürü parazit oluşmasın diye iç parazit vurdurduk. 3 gün boyunca da mide ve bağırsaklarda antibiyotik vurdu veteriner. kan dondurucu igneye diğer 2 veteriner arkadaşı ile gerek olmadığını söylediler. çok büyük bir kanama yokmuş. zamanla iyileşir imiş. evet kanama da azaldı lakin hala devam ediyor olması canimi yakıyor. sizce ne zaman geçer, telaslanmali miyim? başka bir veterinere mi götüreyim?

4 CEVAP

Palyaco

Bağırsak florasi kendine gelmesi için zeytinyağı ve kefir 1 tatlı kaşığı ve vest plus kitten malt bağırsak florasini düzenliyor

Siyamask

Veteriner hekiminize güvenin derim. Bağırsak konusu hassas bence bekleyin.

Arjinn

Uzun süre ishal olunca böyle kanamalar oluyor, biz de yaşadık bu durumu ishali geçince kanama da geçti yavaş yavaş.

betulbakioglu

Merhaba benimde kedim kanlı ishali vardı 3 gunluk tedavi ile serum antibiyotik igne hap verdiler şuan kan yok ama biraz ishali var devam ediyoruz tedaviye umarim yavrucak kisa zamanda iyilesir