Kedim Birden Topalladı Lütfen Yardımcı Olur Musunuz?

dilara11

Kedim eylül ayında kırık ameliyatı geçirdi. İyileşme süreci ameliyatı vs çok iyi geçti. Dün akşama kadar hiçbir sorun yoktu. Dün akşam baya oyun oynadı baktım ameliyatlı bacağı arada bir aksıyor. Ne bir şişlik morluk hiçbir şey yok. Bacaklarının boyları da eşit. Genel olarak düne göre normal basıyor, yürüyor hatta koşup oynuyor bile ama üstüne ağırlık verip oturduğunda biraz ayağını kendine çekiyor. Sadece incinmiş midir? Daha önce yaşayan varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz?

3 CEVAP

Palyaco

Glukozamin kolojen kullanmanızı tavsiye ederim ek olarak meo ton balıklı deniz tarakli sıvı puding glukozamin kolojen var içinde hem kedinize iyi gelir hem severek yer

Siyamask

Kediler hareketli hayvanlar ağrı ve ya uyuşma yapması olası gibi.. Yine de kontrole gitmenizi öneririm. Belki ona göre destekleyici gıda ve ya ağrı kesici verir. Geçmiş olsunn

NorthNight

Muhtemelen oynarken falan ters bi hareket yapmıştır geçmiş operasyondan dolayıda hassas olduğu için ağrısı olmuş olabilir. Bi kaç gün gözlemleyin, devam ederse bi röntgen çektirip kontrol ettirirsiniz içiniz rahat eder.