Göbek Okşatıp Öptüren Kedi Hayaldi Gerçek Oldu

Siyamask

İlk kedim hayatta göbeğine dokundurmazdı. Öptürmezdi. Şimdiki sahiplendiğim tam tersi.. Günaydın deme şekli göbek açma.. Bayılıyooruummmmm :))) Sizin bebeğinizin var mı böyle davranışları?

8 CEVAP

NorthNight

Bizimki heralde göbek açtırmanın everesti, antrede falan karşılaşırsak küttt diye kafa üsttü yere atlayıp yuvalanıyor göbeğini sevmem için😅 eğer yeterinde sevilmezse iki pati üstüne kalkıp kafa atıyor ‘hadi’ dercesine. Sürekli şu pozisyonda https://imgyukle.com/i/olnA5n inanılmaz rahatlatıcı ya🤍

CalicoMia

Bizimki kısırlaştırma öncesi bazen sevdirirdi. Kısırlaştıktan sonra sürekli karnını sevdirmek istiyor 😅

beyzathemoc1

Benim hera daima sevdiriyor artık sevmekten yoruluyoruz uyandırıp sevdiriyor aşırı sevgi dolu fowpxjxkfj isteyene kargoliyim birkaç hafta doysunlar sevgi kediye

Mehmetneroo

Annesi sevdirmezdi ama Nero tam dediğiniz gibi beni gördüğü yerde kendini melek subaşı gibi yere atip göbeğini açıyor

meov

bizimki her uykudan kalktığında 5 dakika kendini sevdiriyor. işimiz varsa sevemezsek taciz ediyor :)

BurcuBakirhan

Mama zamanı yapamadığı maymunluk kalmıyor . :))

Benimki sabah öpücüklerini almazsa yataktan çıkmaz, tırnaklarını keserken bile Mırıl mırıl öpücük ister 😻

Palyaco

Bizimkide her uyandığında göbeğini açar iki on partisini katlar kendine doğru cok sevimli oluyor