Farklı Yaş Mamaları Dönüşümlü Kullanmak

Siyamask

Farklı yaş mamaları dönüşümlü kullanıp sorun yaşayan var mı? Yaşamadıysanız dönüşümlü kullanma şekliniz nasılll?

7 CEVAP

Warriorsans

Ben yaş mamada elimde ne varsa onu veriyorum yani ana maması gibi çok dikkat etmiyorum. Genelde n&d ocean alıyoruz artık

Palyaco

Bizimki küçüklüğümden beri sadece suyunu yaliyor onun içim gimcat fleto elmali tavuklu şimdi felicia fleto tavuklu en çok bu mamalarin suyu var başka yemiyor maalesef et yemeyen kedim var kuru mamada bile çok et olan mamaları yemiyor koklayıp kaçıyor

Gimlihanim

Aksine değişik markalar denetiyorum ben. Bir gün tavuksa yiyorsa diğer gün balık vs yiyor. Hiç bir sorun olmaz. Sürekli aynı yaş mamayı yemesin bence de zaten sürekli aynı kuru mamayı yiyorlar.

NorthNight

Hiç sorun yaşamadım. Her hafta farklı marka ve aroma veriyorum hatta farklı vermeye de özellikle çabalıyorum. Değişik tatlar denesin diye keza aynı aromayı bi kaç kez yerse sıkılıyor.

beyzathemoc1

Param neye yeterse o xoslxnldx napalm devir zor yaş mama daimi yediği bir şey olmadığından (her gün yani) sorun olmuyor marka kaliteli kullanmaya çalışmak lazım tabi

BurcuBakirhan

Scottish kedilerime ciğerli hariç hepsini veriyorum . Degisik tat arıyorlar. Ciğerli kusturmustu

bloodyluxury

Merhabalar,

Biz haftada bir gün yaş mama veriyoruz. Kuru maması tavuklu olduğu için, yaş mamada farklı lezzetler/markalar seçmeye özen gösteriyoruz. Bence siz de kedinizin sevdiği farklı lezzetleri farklı markalarla verebilirsiniz. Yaş mamaların içeriğinde gerçek et bulunmasına dikkat ederseniz iyi olur.