Kedi Kısırlaştırma

Melisakirez

Erkek Kedimi 2 sene önce kısırlaştırdım bu zaman kadar bir daha kızgınlığa girmedi bugün sadece bir yere koku bırakırken gördüm ama bağırma vb şeyleri yok. Bu normal bir durum mu ?

2 CEVAP

NorthNight

2 senedir hiç bu davranışı göstermeyip şuan yapması başka bir sorunun işareti olabilir. Erkek kedilerde böbrek üstü bezi az düzeyde hormon üretmeye devam edebiliyor bazen, bence bir veterinere danışıp böbreklerini vs kontrol ettirin.

Melisakirez

Sağolun cevap İçin mutlaka danışacam