Böyle Olay Yasayan Var Mı

Gulerr

Kedim evden cıkmış balkondan atladı galiba garajda bulduk yarım saat degıl bu olayın olusu ağzının derisi gitmiş veteriner e götürdük krem verdi ama cok korkmuş neşeli kedimden eser yok uyuyo sabahtan beri ve kndını elletmiyo seslere tepki vermiyor cok endişeleniyorum

9 CEVAP

Gulerr

Haklısınız çok endişeleniyorum elimden bişey de gelmiyo

KedimVar

İç kanama için herhangi bir şey yapmadı mı vet?

akitalove

Korktugu icin oyle uyuyor zamana birakin alisicagina eminim

Ozzge

Benim de kedim balkondan düşmüştü 2 gün sonra bulabildim binaların arasına girip oturmuş kuytuya bu kadar süre..
Eğer bir sağlık sorunu oluşmamışsa gerginliğini 1 2 güne atacaktır çok normal.siz ona bolca ilgi gösterin .Geçmiş olsun

Gulerr

İç kanama derken veteriner bişey söylemedi 24saat izleyin aynı hareketler devam ederse getirin dedi

Gulerr

Çok teşekkür ederim Özge hanım.

hilalhilal

benim kedimde tam 3 kere düştü çok şükür ufak sorunlar dışında bir şey olmadı 3 gün sersem şekilde dolaştı daha sonra kendine geldi umarım iyidir

Toscana

Geçmiş olsun inşAllah tez zamanda saplığına kavusur yavrucak

Kadostr

Biz de aynı sorunu yaşamıştık. Malesef bir süre böyle oluyorlar bu dönemde çok yalnız bırakmamaya ve normal periyotlarda verdiğiniz yaş mama, ödül maması, catnip gibi destek ürünleri biraz daha sık vermeye çalışın. Umarım kısa zamanda kendine gelir, fiziksel bir hasarı olmadığı müddetçe endişe etmeyin psikolojik olarak kalıcı bir travması olmayacaktır. En kötü ihtimalle artık balkona ve pencereye çıkmaktan çekinen bir karaktere sahip olur. Geçmiş olsun