Ucuz Ve Güvenilir Kum-Mama?

Artık kedi, köpek bakmak lüks hale geldi maalesef, en ucuz kum 35-40 lira. Mama desek çocuklar canımız ciğerimiz, bu sebeple kaliteli beslemek istiyoruz ama oda 800'lük hatta 1000'lik ediyor. Bende de 2 kedi 1 köpek olunca dayanmıyor bütçe. Bildiğiniz ucuz kum markası ya da şunu kullan daha ucuza mâl olur dediğiniz kedi-köpek maması ve kum var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler, iyi günler dilerim :)

6 CEVAP

Palyaco

Uygun fiyatlı mama 15 kg micho ben işlerinde 8 kedi bakıyorum çok severek yiyiyorlar kum olarak pisy cat aktif karbonlu uzun süre gidiyor 10kg 49 tl

simbakedi

lindocat kumlar genelde 2li alinca 35-40a geliyor. getirde lindocatin pembe paketi var 10L. eger kupon vs varsa 25tlye alabilirsiniz bir bakin derim. mama olarak da bonacibo, prochoice vs olabilir en dusuk hangisine yeterse butceniz. daha alti (mito, micho gibi) ilerde size veteriner masrafi olarak donebilir. isimiz cok zor maalesef, sizin +3 nufusla daha da zor…

Cevaplar için çok teşekkürler. Kumlara kesinlikle bakacağım ama mamaya pekte güvenemiyorum, o şimdilik dursun. Allah yardımcımız olsun ne diyebiliriz ki..

MMiamu01

4 kedim var evde magicsand kumu kullanıyorum 20 lt si 56 TL onu deneyebilirsiniz fiyata göre iyi bir kum mama olarak ta indirimleri takip ediyorum en son m a r k a m a m a dan hills aldım 3 kg si 250 TL di 2 tane aldım bize 1ay yetiyor

MMiamu01

Orta segment mama olarak ta felicia veya lavital öneririm ama onlar da pahalı artık maalesef ama iyi mama yedirmeyincede hasta oluyorlar :(

Kum proline alabilirsiniz. T r e n d y o l da falan 2 li paketler bazen daha ucuza geliyor.