Çok Acil Bakar Mısınız!?

Efekilic

Arkadaşlar yarım saat veya 1 saat sonra 2 3 günlüğüne evden ayrılacağım kedime çok üzülüyorum sizce bir sıkıntı olur mu?

9 CEVAP

NorthNight

2-3 gün için birinin gelip kontrol etmesi iyi olur.
Minimum 2 kum kabı koyun. 2-3 yerede su ve mama. Mutlaka anahtarınızı bi komşunuza bırakın. Malum kar dönemi eğer şehir dışına çıkıyorsanız dönüşünüzün gecikme ihtimaline karşı birinin ilgilenebilmesi gerekir.

Palyaco

Hazneli mama kabi ve şu pınarı varsa hiçbir sıkıntı olmaz tuvaletinde büyükse bisey olmaz gözünüz kapalı çıkın 3 gun

Efekilic

Öncelikle çok teşekkür ederim 😊🙏 ama şehir dışına çıkmıyorum ve akşam babam eve geliyor sabah tekrar gidiyor yani 3 gün bu şekilde devam ediyor 3 gün içinde bizi unuturmu psikolojisi bozulur mu diye endişe ediyorum

Çeşmeyi damlatır gibi açık bırakın taze su iyi oluyor

CalicoMinos

Olmaz çoğu zaman bende 3 gün bırakıp gittiğim oldu sıkıntı olmadı.

NorthNight

Bahsettiğiniz şekilde hiç bi problem yaşamazsınız. Ben tamamiyle evde yalnız kalacak sanmıştım. Merak etmeyin.

Nhr54

Biraz üzülüyolar sizi görmeyince ama gelince çok ilgi gösterirsiniz. Mamasının tuveltinin olduğu kapılar bütün kapılar kapanmasın die terlik yada kapı spoteriyle kapıları sabitleyin çok hareketli oluyolar Allah korusun üzerine kapanmasın kapı.

Bence olmaz

Efekilic

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim içime su serpildi