Kedim Eşime Bakıp Miyavlıyor Sadece Onunla Konuşuyor

8 aylık erkek kedim eşime bakıp miyavlıyor mırlıyor benim yüzüme bakmıyor oyun oynuyoruz ben oğlum yavrum diyince susuyor eşim ayağa kalksa bişey anlatmaya çalışır gibi miyavlıyor gırlıyor konuşuyor eşim ne söyleyse cevap veriyor resmen miyavlama gırlama sürekli bi sesle cevap veriyor, koridorda yatıyor bazen oyun oynasa bile kısa iştahı yerinde tuvalet normal sağlık iyi psikolojik olarak bir sorun var gibi ama benimle iletişim kurmuyor soru soruyorum seviyorum ses yok ama eşim oğlum dediği an miyav miyav ayaklanıp konuşuyor sanki bişey anlatır gibi başına gelen var mı?

3 CEVAP

BurcuBakirhan

Ahaaahanda benim oğlanda aynı sadece babaya duyarlı habûki tüm bakım hijyen bende ama o sadece babayı sahip biliyor.:))

Zesinnn

Kediler genelde kendine tek sahip belirler siz ne kadar ilgilensenizde gönlünde tek bir kişi oluyor :)

Baya baya köle muamelesi görüyorum öyleyse 😂 babasının kum değiştiği olmadı daha her şeyi ben de