Kedim Kızgınlığa Girmiş Olabilir Mi

stellabennett

kedim birkaç gün sonra 5 aylık olacak 2 gündür ara sıra aileden birisini görünce yere yatıyor yuvarlanıyor kendini sevdirmeye çalışıyor bazen de evin içinde miyavlıyor (ama çok kısa sürüyor ve genelde kapalı kapıların önünde falan miyavlıyor) sizce 4 aylıkken kızgınlığa girmiş olabilir mi yoksa sadece sevgi mi istiyor

4 CEVAP

Dişi mi?

stellabennett

evet dişi

FatihBzts

kızgınlık dönemine girmiş olabilir zamanla geçer.

Palyaco

Sevgi istiyor onun işareti kediler sevilmek istediğinde yapar bizimki kisir erkek sevilmek istediğinde devamlı bu hareketi yapıyor