Bir Bölgede Tüy Çıkmıyor

Kedimiriltisi

sadece madeni para kadar olan bu bölgede tüy çıkmıyor, neden böyle?

5 CEVAP

bellaarthi

egzama mı oldu kaşıyor mu orayı çok

MMiamu01

Benim kedimin boynunun bir kısmı da böyle küçükken mantar olmuştu iyileşti ama o bölgede tüy çıkmıyor

Nursemakpln

Merhaba aynı bu şekilde açıklık benimde kedimde var.Orada zamanında çok küçük yara gibi bir şey vardı vete götürdüm mantar sanıp, ergenlik sivilcesi bir şey olmaz demişti.Kısa sürede o kabuk düştü ve kabuktan daha büyük olacak sekilde açıklık oldu.3 sene geçti ama hala böyle açık, kapanacağını da sanmıyorum.Sizde de böyle bir durum olabilir.

Ozzey

Merhaba bizimkinde de vardi. Mantardi normalde. mantardan mi oldu diye sorduk igneden sonra olusan bir sey dedi mantari degil dedi.

Venusselin

egzama :( benim köpüşte var