Veterinerinde Karma Aşı Olan Var Mı

stellabennett

biliyorsunuz şu sıralar ülke genelinde karma aşı yok diyorlar ama aranızda yaptıran var mı varsa hangi şehirdensiniz

12 CEVAP

aslihan_e

Adana'da tüm veterinerler elimizde yok, sahte aşı kol geziyor dediler sadece bir yer var dedi. Ben de korktum sahtedir diye gitmedim. Erteledim artık ne zaman aşı durumu düzelirse o zaman götüreceğim.

Patiseverrr

Ankara’dayım bizim vette de yok, 1 hafta önce sormuştuk geldi ama yavru kedilere öncelikli yapıyoruz hemen bitti dediler..

Gizem8822

İstanbuldayım dün ikinci dozunu yaptırdık

ytmzeypcn

Çanakkale geliboludayım veterinerimiz aşı sırası oluşturmuş , aşı geldikçe sıraya göre hayvan sahiplerini arayıp çağırıyor. Aşı orijinal.

reinefee17

Benim veterinerim de şuan asi yok normalde bu ay aşı olması gerekiyordu 22 Şubat'ta aşısı var o zamana kadar gelir sanırım

Jeffroshum

Konya dayım ama bizim veterinerin hiç karma aşı yok dediğini duymadım hep vardı galiba

Mia2021

Vandayim 2 ayı geçti bizde bekliyoruz hala yok maalesef 😔 uçuşumuz var inşallah bir sorun olmaz

meov

bize de 10 gün önce yok dediler. hala çağırmadılar. 3 gün sonra başka aşısı var. bakalım ne olacak. Ankara

BurcuKaya0

Kayseri'de Animal Veteriner'de yaptırdım ben. Şu an var mı bilmiyorum ama 1 buçuk ay önce falan yaptırmıştık.

Siyamask

İlk karma aşımız için beklemedeyiz. Belli bir tarih yok/Ordu

behlulll

bizimde aynı şekilde her yıl düzenli oluyordu karma aşıyı en son 2020 ekim ayında oldu fakat veterinerimiz sürekli ertelediklerini söylüyor en son ocak 2022de getireceğiz demişler ama hala yok bir haber

Manisa kuladayım evet yaptırdım