Kedim Kendini Pek Sevmiyor!

Sadece onu doyasiya sevdiğim tek an uykulu halleri, 3 aylik kızım, ödül mamalarıda fayda etmez buna, napicam bilmiyorum, onu geçtim, ayaklara ve ellere saldiriyor isirmaya çalişiyor, ee şimdi yavru dişlerde pek zarar vermiyor, ya büyüdüğünde? Tamam içgüdüsel olarak buda biliyorum, ama büyüyünce nasil olucak, kafamda deli sorular ya:( umarim böyle sürmez ne sevdiriyor nede can yaktiğinin farkinda, hani deselerki, büyüyünce geçer, ya geçmezse? Nasil olcak bilmiyorum! Napmaliyim.

5 CEVAP

Pek sevdirmiyor olucaktı o, hemen düzeltiyim, eksik yazmışım :/

SelinTuksal

kediniz mırıldıyor mu?

nyancat

Benimde kedim böyleydi şuan 6 buçuk aylık hala böyle ısırıyor arada ayaklara saldırıyor ama can yakmak için değil bu bi oyuncağı ısırmasıyla elinizi ısırması kesinlikle bir değil ama acıtıyor mu evet acıtıyor ama biz off acıdı acıdı yapıyoruz yalamaya başlıyor canınızın yandığını belli edin zamanla azalıyor bizimki de zamanla azaldı ama bitmedi tabiki

Evet mırıldıyor.

Tamam canımın yandiğini belli ediyim bakalim nolucak. Ufakta olsa bir şeyler olsun ya