Kedim Çok Halsiz Hep Uyuyor

betulbakioglu

Arkadaslar merhaba kedim hastalik gecirdi serum vb antibiyotuk kullandi yemegini yiyor ama çok halsiz günün 20 saatini uyuyor kucagima aliyorum biraz oynasin diye aninda uyuyor nedeni ne olabilir

2 CEVAP

MMiamu01

Hastalığı olabilir bence veterinere gidip test yaptırmanızı öneririm veya hastalığı yeni atlatmissa vücudu yorgun olabilir

betulbakioglu

hastaligi yeni yeni atlatiyor veterinere dedim bebek diye olabilir dedi veya yeni sahiplendigim.icin adaptasyon olmamis olabilir vb dedi bende bir burdakilere soratim dedim