Pharmax Aminosol Vitamin Ve Aminoasit Solüsyonu

ARKADAŞLAR BU ÜRÜNÜN SAHTELERİDE PİYASAYA SÜRÜLÜYORMUŞ ORJİNALİ ZOR BULUNUYOR İZMİRDE YAŞAYAN ARKADAŞLAR NERDEN ALACAĞIM KONUSUNDA BANA YARDIMCI OLABİLİRLER Mİ
İlk 2 fotograf orjinal olanıymış son attığımda sahtesi yardımcı olursanız çok sevinirim

37 CEVAP

deniznergis

bende alacaktım fakat veterinerim böbrek yetmezligi ve idrar yollarında taş oluşumu yaptığı için tavsiye etmedi bu vitamini.

Efendim vallahi bana verilen bilgiye göre bu konuda çok idallı arkadaşımın annesi bana attı zaten dediki bu şekilde olanı almalısın petshop tarzı yerlerde genelde sahtesi satılır internet üzeride bu ürün yurt dışı ürünü türkiyede üretimi yokmuş anca veterinerlerde bulabilirmişiz ben kendi veterinerime sordum oda bana aynı 3. Resimde paylaştığım şeyi gösterdi

Anonymus985465

pharmaxilac.com.tr de aminosol bulamadım
Bulanlar lütfen paylaşsınlar

CapKek

turuncoglu ve vetilac sitelerinde mevcut tüm içeriğiyle @Hamlet

CapKek

@Hamlet ben kullanıyorum bu aminasolden :/ şaşırdım vallahi. arastırıcam bende bişey bulursanız yazın bilelim :/

CapKek

ko lay ma ma da satısta yorumlarda hep iyi ://
bu ürünün sahte olduguna dair yazı bulan varsa atabılır mı

Palyaco

Tavsiye etmiyorum bu ürünü kullanmayin

CapKek

Pharmax ilaç üsküdar gözüküyor

Mar ka ma ma dada satısta yorumlar yıne iyi. yarın Pharmax'ı arayacagım detaylı bilgi alıcam
kullandıgımız ürün umarım sahte değildir :/

MMiamu01

Son atılan resim kesin sahte mi çünkü bizde ondan var kullanmayalım ondan soruyorum

MMiamu01

Anladım teşekkürler

CapKek

https://www.***********.com/pharmax-canvit-aminosol-vitamin-ve-aminoasit-solusyonu-150-ml-pm-HB000004Z05H

H e p S i b u r a d a site.

satıcı güvenli kullandıgımız ürün.

Anlayacağınız çok güvenemedim

Anonymus985465

Bu Cuma veterinerden aldım. Ambalaj 3. foto. Şişe 2. foto
Burdan fotoğraf yükleme nasıl bilmediğim için foto gönderemiyorum.

Anonymus985465

Ambalajda barkod mevcut
Üretim ve son tüketim tarihinden sonra PNO 08321

Anonymus985465

Şişede PNO 083211